Medaljlista per gren
         Tävling:        Stippen 3                                              
         Tävlingsdatum:  2019-09-25                                             
         Arrangör:       Kungsbacka Simsällskap                                 


   Gren 1, 25m Frisim Mixed
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Lithea Malm              2009  Kungsbacka Simsällskap            19.13 Guld
Leia Kayal               2010  Kungsbacka Simsällskap            19.88 Guld
Aston Westerdahl         2009  Kungsbacka Simsällskap            20.59 Guld
Elias Magnusson          2010  Kungsbacka Simsällskap            20.69 Guld
Ninni Gulin              2009  Kungsbacka Simsällskap            21.96 Guld
Moa Adebahr              2009  Kungsbacka Simsällskap            22.15 Guld
Vincent Stenroos         2009  Kungsbacka Simsällskap            22.19 Guld
Max Bjurinder Sundsten   2010  Kungsbacka Simsällskap            22.62 Guld
Wilhelm Björemark        2009  Kungsbacka Simsällskap            22.99 Guld
Oliver Schlyter          2009  Kungsbacka Simsällskap            23.00 Guld
Emma Lundqvist           2010  Kungsbacka Simsällskap            23.00 Guld

   Gren 2, 25m Bröstsim Mixed
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Leia Kayal               2010  Kungsbacka Simsällskap            25.21 Guld
Aston Westerdahl         2009  Kungsbacka Simsällskap            25.37 Guld
Lithea Malm              2009  Kungsbacka Simsällskap            25.48 Guld
Max Bjurinder Sundsten   2010  Kungsbacka Simsällskap            26.18 Guld
Ninni Gulin              2009  Kungsbacka Simsällskap            26.34 Guld
Emma Lundqvist           2010  Kungsbacka Simsällskap            28.21 Guld
Vincent Stenroos         2009  Kungsbacka Simsällskap            28.30 Guld
Wilhelm Björemark        2009  Kungsbacka Simsällskap            29.19 Guld
Filippa Nyström          2011  Kungsbacka Simsällskap            29.52 Guld
James Edwards            2010  Kungsbacka Simsällskap            29.73 Guld
Nils Düring              2010  Kungsbacka Simsällskap            29.83 Guld
Wilmer Mårlind           2010  Kungsbacka Simsällskap            30.00 Guld

   Gren 3, 25m Ryggsim Mixed
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Aston Westerdahl         2009  Kungsbacka Simsällskap            23.40 Guld
Leia Kayal               2010  Kungsbacka Simsällskap            23.47 Guld
Viola Stark              2009  Kungsbacka Simsällskap            23.88 Guld
Antonio Poller           2009  Kungsbacka Simsällskap            25.25 Guld
Inez Herngren            2009  Kungsbacka Simsällskap            25.76 Guld
Elias Magnusson          2010  Kungsbacka Simsällskap            26.13 Guld
Oliver Schlyter          2009  Kungsbacka Simsällskap            26.52 Guld
Frida Furö               2010  Kungsbacka Simsällskap            26.72 Guld
Filippa Nyström          2011  Kungsbacka Simsällskap            26.89 Guld
Olivia Reismer           2011  Kungsbacka Simsällskap            27.39 Guld
Moa Adebahr              2009  Kungsbacka Simsällskap            27.93 Guld
Max Bjurinder Sundsten   2010  Kungsbacka Simsällskap            27.94 Guld

   Gren 4, 25m Fjärilsim Mixed
Namn                     Född  Förening                            Tid Medaljer
Liv Olesen               2009  Kungsbacka Simsällskap            23.32 Guld
August Pärlö             2010  Kungsbacka Simsällskap            25.91 Guld
Emilia Kenaga            2009  Kungsbacka Simsällskap            27.15 Guld
Antonio Poller           2009  Kungsbacka Simsällskap            27.58 Guld
Emma Lundqvist           2010  Kungsbacka Simsällskap            27.76 Guld
Inez Herngren            2009  Kungsbacka Simsällskap            27.96 Guld

Skapat av: WinGrodan Medalj v1.03 Copyright 2005 IC Control AB, Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap
Utskriftsdatum: 2019-09-26 11:34:15